Kancelaria Podatkowa Paragraf, Tel: 512-361-161 / 22 757-98-97Email: paragrafbiuro@interia.euAdres​​​​​Ul.Zielona 19, 05-552 Magdalenka

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Polityka prywatności.

Nasza Firma działa na rynku od ​2001 roku. Specjalizujemy się w usługach z zakresu prowadzenia księgowości i rozliczania płac na potrzeby zarówno dużych, średnich jak i małych przedsiębiorców. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami o różnych profilach działalności.

Zadowolenie Naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. W naszej firmie pracują osoby o wieloletnim doświadczeniu i rozległej wiedzy teoretycznej. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach. Ponadto stale śledzimy wszelkie zmiany w przepisach prawa. Korzystamy z najnowszych osiągnięć w dziedzinie rachunkowości i szeroko pojętym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wykorzystujemy najnowsze, licencjonowane programy komputerowe do obsługi księgowej i magazynowej.

Bardzo ważne są dla nas relacje z Naszymi Klientami - staramy się, by były one trwałe i oparte na pełnym zaufaniu. Ponadto, zawsze działamy w jak najlepszym interesie Klienta. 

Mamy pełną świadomość, że spełnianie wymagań jakościowych stawianych przez Naszych Klientów jest drogą do osiągnięcia obustronnej satysfakcji i stanowi podstawę rozwoju naszej firmy. W naszej codziennej pracy dbamy o szybką i profesjonalną obsługę Klienta.

Nasze doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm pozwala nam zaoferować Naszym Klientom najwyższy poziom obsługi na każdym etapie współpracy.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów                       .